Разлика помеѓу преработките на „Полокване“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 34 бајти ,  пред 13 години
с
robot Dodaje: es, fi, pt, sv Uklanja: af, nl
 
с (robot Dodaje: es, fi, pt, sv Uklanja: af, nl)
[[Категорија:Градови во Јужноафриканската Република]]
 
[[af:Polokwane]]
[[de:Polokwane]]
[[en:Polokwane]]
[[afes:Polokwane]]
[[fi:Polokwane]]
[[fr:Polokwane]]
[[lt:Polokvanė]]
[[nlpt:Polokwane]]
[[sv:Polokwane]]
21.521

уредување

Прегледник