Килис (покраина): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: uk:Кіліс (іл)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: be, be-x-old, el, sw, vi, zh-min-nan)
с (Бот Додава: uk:Кіліс (іл))
[[tr:Kilis (il)]]
[[tk:Kilis (il)]]
[[uk:Кіліс (іл)]]
[[ug:كىلىس ۋىلايىتى]]
[[vi:Kilis (tỉnh)]]
86.434

уредувања

Прегледник