Фенотип: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 68 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: lv:Fenotips
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ht:Fenotip)
с (Бот Додава: lv:Fenotips)
[[id:Fenotipe]]
[[it:Fenotipo]]
[[he:גן (ביולוגיה)#מושגים בסיסיים.D7.9E.D7.95.D7.A9.D7.92.D7.99.D7.9D_.D7.91.D7.A1.D7.99.D7.A1.D7.99.D7.99.D7.9D]]
[[ht:Fenotip]]
[[lv:Fenotips]]
[[hu:Fenotípus]]
[[nl:Fenotype]]
109.264

уредувања

Прегледник