Специјалност (медицина): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: jv:Dhokter spesialis
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: jv:Dhokter spesialis)
[[hi:चिकित्सीय विशेषज्ञता]]
[[id:Dokter spesialis]]
[[jv:Dhokter spesialis]]
[[ms:Pakar perubatan]]
[[nl:Medisch specialist]]
46.384

уредувања

Прегледник