1580-ти: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 14 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: sr:1580е
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: sw:Miaka ya 1580)
с (Бот Додава: sr:1580е)
[[sk:80. roky 16. storočia]]
[[sl:1580.]]
[[sr:1580е]]
[[su:1580-an]]
[[fi:1580-luku]]
127.214

уредувања

Прегледник