1380-ти: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 14 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: sr:1380е
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: sw:Miaka ya 1380)
с (Бот Додава: sr:1380е)
[[sk:80. roky 14. storočia]]
[[sl:1380.]]
[[sr:1380е]]
[[su:1380-an]]
[[fi:1380-luku]]
127.201

уредување

Прегледник