Википедија:Барања за администраторски статус/Brest: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
<div class="boilerplate metadata rfa" style="background-color: #f5fff5; margin: 2em 0 0 0; padding: 0 10px 0 10px; border: 1px solid #AAAAAA;">
:''Следната дискусија е зачувана како архива на '''успешна''' кандидатура за администраторски статус. <span style="color:red">'''Не ја менувајте неговата содржина'''</span>.[[Категорија:Успешни барања за администраторски статус|{{SUBPAGENAME}}]]
 
===[[Википедија:Барања за администраторски статус/Brest|Brest]]===
'''[{{fullurl:Википедија:Барања за администраторски статус/Brest|action=edit}} Искажете го вашето мислењеКонечно:]'''
'''(8/0/0); Закажано да заврши во 20:07, [[15 мај]] [[2007]] (UTC)'''
 
===Воздржани===
#
:Следната дискусија е зачувана како архива на '''успешна''' кандидатура за администраторски статус. <span style="color:red">'''Не ја менувајте неговата содржина'''</span>. Дополнителни коментари внесувајте на соодветната страна за дискусија (како страница за разговор на [[Разговор_за_{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|оваа номинација]] или номинираниот корисник). Понатамошни промени не треба да се прават на оваа страница.</div>

Прегледник