Разлика помеѓу преработките на „Законодавна власт“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: lv:Likumdošanas vara
с (Бот Додава: ar, be, cs, fa, th, zh-min-nan Менува: zh)
с (Бот Додава: lv:Likumdošanas vara)
[[lo:ອົງກອນນິຕິບັນຍັດ]]
[[la:Potestas legisfera]]
[[lv:Likumdošanas vara]]
[[lb:Legislativ]]
[[lt:Įstatymų leidžiamoji valdžia]]
46.384

уредувања

Прегледник