Разлика помеѓу преработките на „Римски магистрат“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с (Бот Менува: zh:長官 (羅馬))
с
{{reflist}}
 
[[Категорија:СтарСтароримски Римтитули]]
[[Категорија:Римски титули]]
[[Категорија:Римски титули]]
[[Категорија:Римски титули]]
 
[[be:Магістратура]]

Прегледник