Апостол Тома: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: sh:Toma Apostol Менува: zh:多馬
с (Бот Брише: gl:Tomé apóstolo)
с (Бот Додава: sh:Toma Apostol Менува: zh:多馬)
[[sl:Sveti Tomaž]]
[[sr:Апостол Тома]]
[[sh:Toma Apostol]]
[[fi:Tuomas (apostoli)]]
[[sv:Tomas (apostel)]]
[[vec:San Tomaxo]]
[[vi:Tông đồ Tôma]]
[[zh:多馬]]
109.264

уредувања

Прегледник