Разлика помеѓу преработките на „Шпански Западни Инди“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
с (Бот: козметички промени)
|flag_s8 = US flag 45 stars.svg
|image_flag = Flag of Spain (1785-1873 and 1875-1931).svg
|image_coat = Escudo de AlfonsoEspaña XII1874-1931 (toison)con toisón.pngsvg
|flag =
|flag_type =
8

уредувања

Прегледник