Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:СССР-никулец“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
{| cellpadding="0" cellspacing="0" style="background-color: transparent;"
|-
|[[Image:HammerCoat andof sicklearms of the Soviet Union.svg|38px|СрпГрб ина чеканСССР]]
|''Ова е [[Википедија:Што е никулец?|недовршена статија]] за [[СССР]].<br>Вие можете да [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} помогнете] за нејзината [[Помош:Како да уредам страница|дообработка]].''
|}
10

уредувања

Прегледник