Оклахома: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 35 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: gu:ઓક્લાહોમા
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: frr:Oklahoma)
с (Бот Додава: gu:ઓક્લાહોમા)
[[gd:Oklahoma]]
[[gl:Oklahoma]]
[[gu:ઓક્લાહોમા]]
[[hak:O-khiet-lâ-hò-mâ]]
[[xal:Оклахом]]
46.384

уредувања

Прегледник