СУ „Илија Николовски Луј“ - Скопје: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот: Промена на шаблон: Никулец)
сНема опис на уредувањето
 
[[Категорија:Општина Центар]]
[[Категорија:Скопје]]
[[Категорија:Средни училишта во Скопје]]
[[Категорија:Средни училишта во општина Центар]]

Прегледник