Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1845 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: yo:Ẹ̀ka:Àwọn ojọ́ìbí ní 1845; козметички промени
с (Бот Менува: ro:Categorie:Nașteri în 1845)
с (Бот Додава: yo:Ẹ̀ka:Àwọn ojọ́ìbí ní 1845; козметички промени)
[[Категорија:Родени по години|1845]]
{{birthyr|184|5}}
{{Commons cat|1845 births}}
 
[[Категорија:Родени по години|1845]]
 
[[ar:تصنيف:مواليد 1845]]
[[uk:Категорія:Народились 1845]]
[[vi:Thể loại:Sinh 1845]]
[[yo:Ẹ̀ka:Àwọn ojọ́ìbí ní 1845]]
[[zh-yue:Category:1845年出世]]
[[zh:Category:1845年出生]]

Прегледник