Сливен: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 18 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: he:סליבן
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ar:سليفن)
с (Бот Додава: he:סליבן)
[[os:Сливен]]
[[it:Sliven]]
[[he:סליבן]]
[[ka:სლივენი]]
[[kk:Сливен]]
86.434

уредувања

Прегледник