1900-ти: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 20 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: hif:1900–1909
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: is:1901-1910)
с (Бот Додава: hif:1900–1909)
[[eu:1900eko hamarkada]]
[[fa:دهه ۱۹۰۰ (میلادی)]]
[[hif:1900–1909]]
[[fr:Années 1900]]
[[ga:1900í]]

Прегледник