Прејди на содржината

Прекогниција: Разлика помеѓу преработките

Додадени 30 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: ru:Прекогниция
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ko:예지)
с (Бот Додава: ru:Прекогниция)
[[pl:Prekognicja]]
[[pt:Precognição]]
[[ru:Прекогниция]]
[[fi:Prekognitio]]
[[tr:Prekognisyon]]
86.434

уредувања