Разлика помеѓу преработките на „Никшиќ“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 19 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: lt:Nikšičius
с (Бот Додава: sl:Nikšić)
с (Бот Додава: lt:Nikšičius)
[[Категорија:Градови во Црна Гора]]
 
[[bg:Никшич]]
[[bs:Nikšić]]
[[bg:Никшич]]
[[cs:Nikšić]]
[[da:Nikšić]]
[[de:Nikšić]]
[[et:Nikšići vald]]
[[en:Nikšić]]
[[es:Nikšić]]
[[et:Nikšići vald]]
[[fi:Nikšić]]
[[fr:Nikšić]]
[[hr:Nikšić]]
[[hu:Nikšić]]
[[id:Nikšić]]
[[it:Nikšić]]
[[jalt:ニクシッチNikšičius]]
[[hu:Nikšić]]
[[ms:Nikšić]]
[[nl:Nikšić]]
[[nnja:Nikšićニクシッチ]]
[[no:Nikšić]]
[[nn:Nikšić]]
[[pl:Nikšić]]
[[pt:Nikšić]]
[[ro:Nikšić]]
[[ru:Никшич]]
[[sh:Nikšić]]
[[sl:Nikšić]]
[[sq:Nikshiqi]]
[[sl:Nikšić]]
[[sr:Никшић]]
[[sh:Nikšić]]
[[fi:Nikšić]]
[[sv:Nikšić]]
[[tr:Nikšić]]
2.774

уредувања

Прегледник