Разлика помеѓу преработките на „Втора заливска војна“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Брзо додавање категорија 2007 во Ирак (пренасочувањето на 2007 во Ирак е решено) (со користе
с (Брзо додавање категорија 2006 во Ирак (пренасочувањето на 2006 во Ирак е решено) (со користе)
с (Брзо додавање категорија 2007 во Ирак (пренасочувањето на 2007 во Ирак е решено) (со користе)
 
[[Категорија:2006 во Ирак]]
 
[[Категорија:2007 во Ирак]]

Прегледник