Разлика помеѓу преработките на „Втора заливска војна“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Брзо додавање категорија 2005 во Ирак (пренасочувањето на 2005 во Ирак е решено) (со користе
с (Брзо додавање категорија 2004 во Ирак (со користење на HotCat))
с (Брзо додавање категорија 2005 во Ирак (пренасочувањето на 2005 во Ирак е решено) (со користе)
 
[[Категорија:2004 во Ирак]]
 
[[Категорија:2005 во Ирак]]

Прегледник