Разлика помеѓу преработките на „Летна универзијада - 2009“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: hr:Ljetna univerzijada 2009.
с (Бот менува: Референци -> Наводи, cite web -> цитирана веб страница)
с (Бот Додава: hr:Ljetna univerzijada 2009.)
[[en:2009 Summer Universiade]]
[[fr:Universiade d'été 2009]]
[[ko:2009년 하계 유니버시아드]]
[[shhr:LetnjaLjetna univerzijada 2009.]]
[[it:XXV Universiade]]
[[ja:2009年夏季ユニバーシアード]]
[[jv:Universiade mangsa panas 2009]]
[[ja:2009年夏季ユニバーシアード]]
[[ko:2009년 하계 유니버시아드]]
[[pl:Letnia Uniwersjada 2009]]
[[pt:Universíada de Verão de 2009]]
[[ru:Летняя Универсиада 2009]]
[[sh:Letnja univerzijada 2009.]]
[[sr:Летња универзијада 2009.]]
[[sh:Letnja univerzijada 2009.]]
[[sv:Sommaruniversiaden 2009]]
[[th:กีฬามหาวิทยาลัยโลกฤดูร้อน 2009]]

Прегледник