Разлика помеѓу преработките на „Папа Адријан VI“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 53 бајти ,  пред 10 години
с
нема опис на уредувањето
с
[[Категорија:Папи]]
[[Категорија:Холандски папи]]
[[Категорија:Германски папи]]
[[Категорија:Римокатолички христијани од Холандија]]
[[Категорија:Римокатолички епископи од 16 век]]

Прегледник