750-ти п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 23 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: sq:Vitet 750 p.e.s
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: sq:Vitet 750 p.e.s)
[[eu:K. a. 750eko hamarkada]]
[[fa:دهه ۷۵۰ (پیش از میلاد)]]
[[fi:750-luku eaa.]]
[[fr:Années -750]]
[[gd:750an RC]]
[[hu:I. e. 750-es évek]]
[[it:Anni 750 a.C.]]
[[la:Decennium 76 a.C.n.]]
[[hu:I. e. 750-es évek]]
[[ms:750-an SM]]
[[uz:Mil. av. 750-lar]]
[[ro:Anii 750 î.Hr.]]
[[ru:750-е до н. э.]]
[[shsq:Vitet 750-e pnep.e.s]]
[[sk:50. roky 8. storočia pred Kr.]]
[[sh:750-e pne.]]
[[su:750-an SM]]
[[fi:750-luku eaa.]]
[[sv:750-talet f.Kr.]]
[[tt:MA 750. yıllar]]
[[uz:Mil. av. 750-lar]]
[[vec:Anni 750 a.C.]]
[[zh:前750年代]]
86.434

уредувања

Прегледник