Веспрем (округ): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 26 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: sw:Veszprém (wilaya)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Менува: tr:Veszprém ili; козметички промени)
с (Бот Додава: sw:Veszprém (wilaya))
[[id:Veszprém (kabupaten)]]
[[it:Provincia di Veszprém]]
[[sw:Veszprém (wilaya)]]
[[lt:Vesprėmas (medė)]]
[[hu:Veszprém megye]]
86.434

уредувања

Прегледник