Тимар: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 12 бајти ,  пред 12 години
с
Бот менува: Category -> Категорија
Нема опис на уредувањето
с (Бот менува: Category -> Категорија)
[[tr:Tımar]]
 
[[CategoryКатегорија:Економија на Отоманската империја]]
941.847

уредувања

Прегледник