Француска револуција: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот додава Шаблон: Без извори
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=август 2010}}
{{Infobox Historical Event
|Event_Name = Француска револуција
941.847

уредувања

Прегледник