Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Внимание“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
date>датум, тргната кат:сите страници за средување
(параметарот „reason=“ го заменувам со „причина=“)
(date>датум, тргната кат:сите страници за средување)
<!--почеток на {{CleanupВнимание}} begin-->{{#ifeq:{{NAMESPACE}}|{{<includeonly>subst:</includeonly>NAMESPACE}}|<includeonly>[[Категорија:Страници со неправилно заменети шаблони|{{PAGENAME}}]]</includeonly>|}}{{Mbox
| demospace = {{{demospace|}}}
| type = style
| text = {{{1|Оваа статија}}} '''можеби бара дополнително внимание за да ги исполни [[Википедија:Прирачник за стилот|стандардите за квалитет]]''' на Википедија. <small>{{#if:{{{2|{{{причина|}}}}}}|Конкретниот проблем е: <em>{{{2|{{{причина|}}}}}}</em>.&nbsp;}}<br>Ве молиме [{{fullurl:{{FULLPAGENAME}}|action=edit}} подобрете ја оваа {{{1|{{#if:{{NAMESPACE}}|страница за {{NAMESPACE}}|статија}}}}}] ако можете.</small> {{#if:{{{dateдатум|}}}|<small>''({{{dateдатум}}})''</small>}}
}}<includeonly>{{#switch:{{NAMESPACE}}
| {{ns:0}}
| {{ns:0}} <!-- Main = talk = image = template -->
| Разговор
| Talk
| Податотека
| Image
| TemplateШаблон={{DMC|Статии за средување|од|{{{dateдатум|}}}|Сите странициСтатии за средување}}
}}</includeonly><!--крај на {{CleanupВнимание}} end--><noinclude>
{{документација}}
<!-- Додавајте категории и интервикија во потстраницата /doc, не тука! -->

Прегледник