Кратер: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 53 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
сНема опис на уредувањето
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=август 2010}}
Поимот '''Кратер''' може да се однесува на:
 
941.847

уредувања

Прегледник