Јао Минг: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 53 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот: Промена на шаблон: Биог-никулец)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=август 2010}}
{{Внимание}}
[[Податотека:YaoMingonoffense2.jpg|мини|десно|Јао Минг]]
941.847

уредувања

Прегледник