Разлика помеѓу преработките на „971“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 56 бајти ,  пред 11 година
с
Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија
с (Бот Додава: os:971-æм аз)
с (Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија)
 
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{10 век}}
== Настани ==
941.847

уредувања

Прегледник