Разлика помеѓу преработките на „632“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 56 бајти ,  пред 10 години
с
Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија
с (Бот Додава: os:632-æм аз)
с (Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија)
 
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{7 век}}
 
941.847

уредувања

Прегледник