Разлика помеѓу преработките на „1539“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 57 бајти ,  пред 9 години
с
Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија
с (Бот Брише: cbk-zam:1539)
с (Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{16 век}}
== Настани ==
941.847

уредувања

Прегледник