10 април (починале): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 53 бајти ,  пред 12 години
с
Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија)
{{Без извори|датум=август 2010}}
{| cellspacing="0" cellpadding="2" style="border-top:0px; {{#if: {{{боја|}}}|background-color:{{{боја}}}|background-color:transparent}};"
|valign="top" align="right"|[[1915]] 
941.847

уредувања

Прегледник