Државен универзитет во Тетово: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: en:State University of Tetova)
[[Категорија:Македонски универзитети]]
 
[[bg:Тетовски университет]]
[[en:State University of Tetova]]
[[sq:Universiteti Shtetëror i Tetovës]]
Анонимен корисник

Прегледник