Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1040 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Бот Додава: ar, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, de, eo, es, et, eu, fa, fr, gan, it, ja, ka, ko, la, new, no, pl, ro, ru, simple, sk, sl, sr, sv, th, tr, uk, vi)
с (Бот Додава: is:Flokkur:Fólk dáið árið 1040)
[[fr:Catégorie:Décès en 1040]]
[[gan:Category:1040年過世]]
[[is:Flokkur:Fólk dáið árið 1040]]
[[it:Categoria:Morti nel 1040]]
[[ja:Category:1040年没]]
109.264

уредувања

Прегледник