Разлика помеѓу преработките на „Дебело црево“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 16 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: ht:Gwo trip
с (Бот Додава: an, ar, arc, bg, cy, fa, gl, hy, ja, ko, mn, no, sah, sl, so, sr, tl, vi, war Менува: cs, ru)
с (Бот Додава: ht:Gwo trip)
[[hy:Հաստ աղիք]]
[[hr:Debelo crijevo]]
[[ht:Gwo trip]]
[[la:Intestinum crassum]]
[[lv:Resnā zarna]]

Прегледник