Прејди на содржината

Квебек: Разлика помеѓу преработките

Одземени 13 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Менува: hu:Québec
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: gu:ક્વિબેક)
с (Бот Менува: hu:Québec)
[[lij:Quebec]]
[[lmo:Québec (pruinsa e nasiù)]]
[[hu:Québec (tartomány)]]
[[mg:Québec]]
[[mr:क्वेबेक]]