Разлика помеѓу преработките на „Логотет“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 10 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: lt:Logotetas Брише: fr:Logothète du Drome
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Додава: lt:Logotetas Брише: fr:Logothète du Drome)
[[bg:Логотет]]
[[en:Logothete]]
[[fr:Logothète du Drome]]
[[he:לוגופט]]
[[it:Logoteta]]
[[he:לוגופט]]
[[lt:Logotetas]]
[[pl:Logoteta]]
[[pt:Logóteta]]
5.830

уредувања

Прегледник