Хард-рок: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
Ја заштити „Хард-рок“: Зачестен вандализам ([edit=autoconfirmed] (истекува на 03:26, 21 јули 2010 (UTC)) [move=autoconfirmed] (истекува на 03:26, 21 јули 2010 (UTC)))
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (Откажано уредување 1134110 од (213.149.133.196 | Разговор))
с (Ја заштити „Хард-рок“: Зачестен вандализам ([edit=autoconfirmed] (истекува на 03:26, 21 јули 2010 (UTC)) [move=autoconfirmed] (истекува на 03:26, 21 јули 2010 (UTC))))

Прегледник