Разлика помеѓу преработките на „Јужен Океан“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 21 бајт ,  пред 11 година
с
Бот Додава: gv:Keayn y Jiass
с (Бот Менува: eu:Ozeano Australa)
с (Бот Додава: gv:Keayn y Jiass)
[[gd:Cuan-a-Deas]]
[[gl:Océano Antártico]]
[[gv:Keayn y Jiass]]
[[he:האוקיינוס הדרומי]]
[[hi:दक्षिणध्रुवीय महासागर]]
3.205

уредувања

Прегледник