Разлика помеѓу преработките на „Зимски олимписки игри 1964“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: tt:Инсбрук 1964
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
с (Бот Додава: tt:Инсбрук 1964)
[[th:โอลิมปิกฤดูหนาว 1964]]
[[tr:1964 Kış Olimpiyatları]]
[[tt:Инсбрук 1964]]
[[uk:Зимові Олімпійські ігри 1964]]
[[vi:Thế vận hội Mùa đông 1964]]
59.415

уредувања

Прегледник