Асцидии: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 54 бајти ,  пред 12 години
с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Додава: pt:Ascidiacea, sr:Ascidiacea, sv:Sjöpungar)
[[nl:Zakpijpen]]
[[pl:Żachwy]]
[[pt:Ascidiacea]]
[[ro:Ascidia]]
[[ru:Асцидии]]
[[sk:Ascídie]]
[[sr:Ascidiacea]]
[[sv:Sjöpungar]]
[[th:เพรียงหัวหอม]]
[[uk:Асцидії]]
24.401

уредување

Прегледник