Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Ционизам“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: eu:Kategoria:Sionismoa
с (Бот Менува: lad:Kateggoría:Zionismo)
с (Бот Додава: eu:Kategoria:Sionismoa)
[[eo:Kategorio:Cionismo]]
[[es:Categoría:Sionismo]]
[[eu:Kategoria:Sionismoa]]
[[fa:رده:صهیونیسم]]
[[fr:Catégorie:Sionisme]]
[[id:Kategori:Zionisme]]
[[it:Categoria:Sionismo]]
[[ja:カテゴリCategory:シオニズム]]
[[ka:კატეგორია:სიონიზმი]]
[[la:Categoria:Sionismus]]
11.372

уредувања

Прегледник