Разлика помеѓу преработките на „Гибони“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 21 бајт ,  пред 11 година
с
Бот Брише: ms:Kelawat Менува: cs:Gibon
с (Бот Додава: eu:Hylobates)
с (Бот Брише: ms:Kelawat Менува: cs:Gibon)
[[br:Gibbon]]
[[ca:Gibó]]
[[cs:GibonovitíGibon]]
[[da:Gibboner]]
[[de:Gibbons]]
[[li:Gibbons]]
[[lt:Gibonai]]
[[ms:Kelawat]]
[[nl:Gibbons (mensaap)]]
[[no:Gibboner]]
24.401

уредување

Прегледник