Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Тонски јазици“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Создадена страница со: {{катпов|Тонски јазик}} Категорија:Јазици de:Kategorie:Tonsprache en:Category:Tonal languages [[fr:Catégorie...)
 
[[Категорија:Јазици]]
 
[[bar:Kategorie:Tonsprache]]
[[de:Kategorie:Tonsprache]]
[[en:Category:Tonal languages]]
[[es:Categoría:Lenguas tonales]]
[[fr:Catégorie:Langue tonale]]
[[ko:분류:성조어]]
[[ja:Category:声調言語]]
[[noko:Kategori분류:Tonespråk성조어]]
[[nn:Kategori:Tonespråk]]
[[no:Kategori:Tonespråk]]
[[oc:Categoria:Lenga tonala]]
[[pt:Categoria:Línguas tonais]]
5.215

уредувања

Прегледник