Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1443 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Бот Додава: an, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, cy, da, de, eo, es, et, eu, fa, fr, gan, id, it, ja, ka, ko, la, lv, new, no, pl, ro, ru, simple, sk, sl, sq, sr, sv, sw, th, tr, uk, vi, zh)
с (Бот Додава: is:Flokkur:Fólk fætt árið 1443)
[[gan:Category:1443年出世]]
[[id:Kategori:Kelahiran 1443]]
[[is:Flokkur:Fólk fætt árið 1443]]
[[it:Categoria:Nati nel 1443]]
[[ja:Category:1443年生]]
5.215

уредувања

Прегледник