Анадолски јазици: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 27 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: gl:Linguas anatólicas
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Менува: sr:Anatolski jezici)
с (Бот Додава: gl:Linguas anatólicas)
[[fi:Anatolialaiset kielet]]
[[fr:Langues anatoliennes]]
[[gl:Linguas anatólicas]]
[[glk:آناتؤلی زوانؤن]]
[[he:שפות אנטוליות]]
46.384

уредувања

Прегледник