Разлика помеѓу преработките на „Папа Јован VII“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 10 години
с
с (Бот: Бришење од Категорија:Религиски водачи)
с (Бот Додава: ka:იოანე VII (პაპი))
[[it:Papa Giovanni VII]]
[[jv:Paus Yohanes VII]]
[[ka:იოანე VII (პაპი)]]
[[ko:교황 요한 7세]]
[[la:Ioannes VII]]
59.415

уредувања

Прегледник