Апостол Тома: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 12 години
с
с (Бот: козметички промени)
[[sv:Tomas (apostel)]]
[[sw:Mtume Thoma]]
[[ta:தோமா (திருத்தூதர்)]]
[[ta:புனித தோமர்]]
[[th:ทอมัสอัครสาวก]]
[[tl:Tomas ang Alagad]]
58.155

уредувања

Прегледник